O nás

Sme česká firma poskytujúca výrobky vyrobené výhradne v Českej republike alebo na Slovensku. Od roku 2014 sme pôsobili pod menom SNOOZE značkové spanie. Názov ale nevystihoval našu víziu. Zároveň sme chceli byť bližšie zákazníkom. Preto sme sa na začiatku roka 2020 rozhodli pre novej českej meno USNU nové spaní.

Dôvodom nášho úspechu sú mnohoročné skúsenosti v oblasti zdravého spánku. Zákazníci oceňujú vysokú kvalitu našich produktov a služieb, ktoré poskytujeme za rozumnú cenu. S nami získavajú záruku spokojnosti.

Hlavným cieľom našej firmy je poskytovať výrobky, z ktorých sa budete tešiť po naozaj dlhé roky. Dbáme na použitie vybraných materiálov tej najvyššej kvality. Nájdete u nás všetko pre váš zdravý spánok. Poskytujeme široký sortiment postelí, matracov, roštov, kompletné nábytok do spálne a samozrejmosťou sú tiež vankúše, plachty, obliečky a prikrývky. Za všetkými produktmi si stojíme, a preto je doma sami používame. Sme rodinná spoločnosť, ktorá si dáva záležať na každom detaile a nepozná kompromisy.

Spánok je individuálna záležitosť. Každý má iné potreby a nároky. U nás si vyberiete. Na našich predajniach zaspím nové spanie ve Zlíně, Frýdku-Místku, Olomouci a Ostravě vás čaká zaškolený personál, ktorý vám odporučí pre vás to najlepšie.

Spokojné a zdravé spanie začína u nás. Príďte sa k nám presvedčiť.