Latexové matrace

Matrace vyrobené z prírodného latexu (kaučuku) sú veľmi žiadané. Tento typ môžeme rozhodne odporučiť. Sú cenovo nákladnejšie, ale výhody vás o investíciu presvedčí. Latexový matrac je deformovaná len v mieste zaťaženia. Do žiadnej miery neovplyvňuje blízke okolie. Vďaka tomu nám dopraje perfektnú oporu tela a zaručuje tým výborné ortopedické vlastnosti.

Sú antibakteriálne. Nedrží sa v nich roztoče alebo iné mikroorganizmy. Z toho dôvodu sa pýši aj maximálna hygienou. Vhodné sú teda nielen pre alergiky.Mezi ďalšie klady patrí veľmi príjemný pocit pri ležaní, pretože latex disponuje vysokou mäkkosťou. Zároveň je materiál vzdušný a ľahko odvetráva nežiadané vlhkosť. To znamená, že ani pri horúcich letných večeroch sa nebudete potiť.

Či už sa rozhodnete pre akýkoľvek typ, s nami máte istotu najvyššej kvality. Naše výrobky sa vyznačujú dlhou životnosťou, a preto si môžeme dovoliť záruku 7 rokov na jadro matraca.

Ak si neviete s výberom rady, zastavte sa na jednej z našich predajní. Školený personál vám poradí to najlepšie.

2 položiek celkom
vivien latex latexova matrace 01
Záruka 7 rokov
od €521,50

Luxusný stredne tvrdý latexový matrac s vysokým podielom prírodného kaučuku. Ponúka komfortnú elastickú oporu a vďaka vysokej priedušnosti aj účinný odvod potu.

K01-105-VIL18-05AD-18-080-200
vivien latexova penova matrace 01
Záruka 7 rokov
od €522,96

Dvojtvrdostný stredne tvrdý až tvrdý latexový matrac s vysokým podielom prírodného kaučuku. Ponúka stabilnú oporu a vďaka vysokej priedušnosti aj účinný odvod potu.

K01-064-VI18-05AD-18-080-200