Doprava a platba

Doprava: 

Cena za prepravu USNU nové spaní s.r.o. u eshop objednávok nad 1000,- eur z ČR po Trenčín, Trnavu, Bratislavu, Žilinu a Bánskou Bystricu (včetně uvedených měst) je ZADARMO (k 1. dverím).

Doprava do vzdialenejších lokalít je 1, - euro za 1 km cesty tam aj späť (začiatok cesty z Frýdku Místku).
  • Cena za dopravu u objednávky s drobným zbožím (vankůš) do 1000, - eur je 30, - eur vč. DPH (doprava FOFR nebo vlastní preprava USNU nové spaní s.r.o.)
  • Cena za montáž nábytku: 5% z ceny montovaného tovaru.
  • Cena za výnos: 12, - euro / poschodie (počítané od 1. poschodia).
  • Cena za montáž a výnos bude dodatočne sumarizáciu k objednávke Po upresnenie miesta dodania.

Doprava

Drobný tovar rozosielame prepravnou spoločnosťou FOFR. Tovar väčšej veľkosti (matrace, postele, komody, ...) rozvážame vlastnou prepravou - komfortnou dodávkou IVECO.

Platba

  • platba kartou pri prevzatí tovaru
  • platba vopred: bezhotovostný prevod z účtu
  • platba vopred: Platobná brána spoločnosti ComGate Payments

Online platby pre nás zabezpečuje Platobná brána ComGate. Poskytovateľ služby, spoločnosť ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platobné inštitúcie pôsobiace pod dohľadom Národnej banky. Platby prebiehajúce skrze Platobná brána sú plné zabezpečenie a všetky informácie sú šifrovanie.

Platba kartou

Najrýchlejší Spôsob ZAPLATENÉ online. Do rozhrania Platobná brána ComGate zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód - tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžky na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečený štandardom 3D Secure, a tak budete zrejme požiadané o zadanie číselného kódu, ktorý dostanete SMSkou od svojej banky.

Platba bankovým prevodom

Okamžitá platba prostredníctvom Internetového bankovníctva. Platobná brána ComGate vás presmeruje do vášho internetového bankovníctva, kam sa prihlási ako obvykle a tu potvrdíte už pripravený platobný príkaz.

Po dokončení platby budete presmerovaní späť do obchodu. Platba je potvrdenie okamžite, budeme bez odkladu pokračovať v realizácii objednávky.

kontakty

ComGate Payments, a.s.

Gočárova trieda 1754 / 48b, Hradec Králové

E-mail: platby-podpora@comgate.cz

Tel: +420 228 224 267

 

doprava postelí USNU